Audyt energetyczny w nowym budynku. Świadectwa i certyfikaty energetyczne Radom

W myśl obowiązujących w Polsce przepisów, wszystkie obiekty zbudowane po 2009 muszą obowiązkowo posiadać świadectwa energetyczne Radom. Takie wymogi są w pełni zrozumiałe. Żyjemy w końcu w czasach, w których żaden budynek nie nadaje się do normalnego użytkowania bez instalacji elektrycznej i systemu ogrzewanie. Równocześnie jednak sposób w jaki w danym obiekcie pozyskuje się energię ma wielki wpływ zarówno na jego koszty utrzymania, jak i kwestie ekologiczne.

Audyty i świadectwa energetyczne Radom

Audyt energetyczny Radom jest zatem działaniem niezbędnym do oceny, czy budynek pod tym względem jest bezpieczny dla użytkowników. Ponadto certyfikat energetyczny jest bardzo istotny w przypadku sprzedaży czy wynajmowania takiego obiektu. Dzięki niemu potencjalny nabywca otrzymuje od razu wszystkie informacje dotyczące instalacji stosowanych w budynku oraz tego, jak wyglądają koszty jego utrzymania.

Certyfikat energetyczny Radom

Certyfikat energetyczny Radom może wystawić posiadający do tego odpowiednie uprawnienia elektryk. Oferty z tym związanych jest całe mnóstwo, zaś koszt przeprowadzenia audytu w przypadku zwykłego domu wynosi zwykle od kilkuset do tysiąca złotych.

 

Możesz również polubić…