Audytor energetyczny w Kielcach – świadectwo charakterystyki energetycznej

Certyfikaty energetyczne Kielce to przede wszystkim takie dokumenty jak świadectwo energetyczne Kielce, a także możliwość uzyskania takiego dokumentu jak świadectwo charakterystyki energetycznej Kielce. Aby takie dokumenty uzyskać należy skorzystać z pomocy audytora energetycznego.

Audytor energetyczny Kielce

Audyt energetyczny to szczegółowe opracowanie techniczne, które powinien wykonać uprawniony audytor lub doradca energetyczny. Taka osoba we wskazanym budynku wykona skuteczną ocenę użytkowania energii, jaka znajduje się w aktualnym stanie. Następnie przygotuje konkretne propozycje poprawy tego stanu.

świadectwo charakterystyki energetycznej Kielce

Rozwiązania powinny być zaproponowane w sposób najbardziej efektywny ekonomicznie. Audytorami z audyt Kielce są osoby z wykształceniem technicznym w zakresie energetyki, inżynierii środowiska, a także budownictwa i innych dziedzin. Przede wszystkim są to osoby, ukończyły specjalistyczne kursy szkoleniowe lub studia podyplomowe w zakresie tematyki audytingu energetycznego. Listy audytorów znaleźć można na stronie internetowej Zrzeszenia Audytorów Energetycznych, jak również i na stronie Krajowej Agencji Poszanowania Energii.

 

Możesz również polubić…