Gra w lotto – czy da się online?

Chyba każdy z nas zna kogoś kto chociaż raz na jakiś czas zainwestuje w kupon lotto. Czym jest lotto? Otóż lotto to loteria organizowana przez Totalizator Sportowy, która historią sięga już roku 1957. Losowania odbywają się kilka razy w tygodniu, zazwyczaj późnym wieczorem i są one transmitowane przez jedną ze stacji.
Co zrobić aby wziąć udział w tej niezwykle ekscytującej grze? Wystarczy zainwestować kilka złotych w kupon w jednej z kolektur, które rozmieszczone są na terenie całej Polski. Nie będzie więc problemu ze znalezieniem jednej z nich. Od jakiegoś czasu jednak, pojawiły się plotki o możliwości jaką jest kupon lotto online – czy taka opcja funkcjonuje naprawdę? Otóż, faktem jest, że kilka serwisów oferuje możliwość zakupu kuponu przez internet, jednakże w sieci pojawiło się też sporo negatywnych komentarzy związanych z tym rozwiązaniem. Mianowicie, w komentarzach wypowiadają się ludzie, którzy coraz częściej twierdzą, że gdy wygrali z kuponem nabytym w sieci, nie otrzymali przelewu z wygraną, a jedynie nagabujące maile odnośnie dalszej gry.
Nie zaleca się zatem gry w lotto przez internet gdyż jest to ryzykowne. Warto zatem wybrać się do jednej z wielu kolektur – odnalezienie jej nie powinno sprawić nam trudu.

Możesz również polubić…